Organizatorzy i ich produkty

ROCKWOOL

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. to lider w produkcji wełny skalnej. Wszystkie produkty ze skalnej wełny ROCKWOOL dzięki swoim unikatowym właściwościom, służą poprawie efektywności energetycznej budynków.

Poza izolacją termiczną wpływają one także na podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, mają właściwości wyciszające, a dzięki paroprzepuszczalności pozytywnie wpływają na mikroklimat w budynkach.

Stosowanie izolacji z wełny skalnej zapewnia właściwą izolację zarówno od chłodu jak też od wysokich temperatur w sezonie letnim. Dzięki swojej trwałości zapewnia ona komfortowe warunki na lata.


ROCKFON

ROCKFON oferuje rozwiązania do sufitów i ścian, które pozwalają na kształtowanie akustyki każdej przestrzeni. Ich dźwiękochłonność oraz wysoka izolacyjność akustyczna pozytywnie wpływa na komfort wewnętrzny pomieszczeń. Produkty ROCKFON nie tylko spełniają surowe wymagania w obszarze akustyki, ale również charakteryzują się wysoką odpornością ogniową podnosząc poziom bezpieczeństwa pożarowego. Wykorzystanie akustycznych rozwiązań ROCKFON z wełny skalnej wpływa pozytywnie na mikroklimat wnętrz, a ich trwałość zapewnia zachowanie właściwości użytkowych przez lata.

Produkty ROCKFON są odpowiednie dla inwestycji realizowanych zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, w tym obiektów starających się o eko-certyfikaty w systemach LEED i BREEAM


ROCKPANEL

ROCKPANEL stanowi część Grupy ROCKWOOL International. Zajmuje się produkcją przyjaznych dla środowiska płyt do okładzin zewnętrznych ze skalnej wełny. W konstrukcjach wentylowanych płyty zapewniają ochronę izolacji cieplnej przed warunkami atmosferycznymi zarówno w nowych, jak i remontowanych budynkach.

Zastosowanie tych produktów pozwala na stworzenie unikalnej elewacji, spełniającej funkcję zarówno praktyczną jak i estetyczną.


Skontaktuj się z nami

Masz pytania ?

konkurs@rockwool.com

Formularz rejestracyjny

Zarejestruj się