Organizatorzy i ich produkty

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.

to lider w produkcji wełny skalnej. Wszystkie produkty ze skalnej wełny ROCKWOOL dzięki swoim unikatowym właściwościom, służą poprawie efektywności energetycznej budynków. Poza izolacją termiczną wpływają także na podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, mają właściwości wyciszające, a dzięki paroprzepuszczalności pozytywnie wpływają na mikroklimat w budynkach.


ROCKFON

oferuje rozwiązania do sufitów i ścian, które pozwalają na kształtowanie akustyki każdej przestrzeni. Ich dźwiękochłonność oraz wysoka izolacyjność akustyczna pozytywnie wpływa na komfort wewnętrzny pomieszczeń. Produkty ROCKFON nie tylko spełniają surowe wymagania w obszarze akustyki, ale również charakteryzują się wysoką odpornością ogniową podnosząc poziom bezpieczeństwa pożarowego.


ROCKPANEL

stanowi część Grupy ROCKWOOL International. Zajmuje się produkcją przyjaznych dla środowiska płyt do okładzin zewnętrznych ze skalnej wełny. W konstrukcjach wentylowanych płyty zapewniają ochronę izolacji cieplnej przed warunkami atmosferycznymi zarówno w nowych, jak i remontowanych budynkach. Zastosowanie tych produktów pozwala na stworzenie unikalnej elewacji, spełniającej funkcję zarówno praktyczną jak i estetyczną.


Skontaktuj się z nami