Organizatorzy i ich produkty

ROCKWOOL Polska Sp. z o.o.

Wszystkie produkty ze skalnej wełny ROCKWOOL dzięki swoim unikatowym właściwościom, służą poprawie efektywności energetycznej budynków. Poza izolacją termiczną wpływają także na podniesienie bezpieczeństwa pożarowego, mają właściwości wyciszające, a dzięki paroprzepuszczalności pozytywnie wpływają na mikroklimat w budynkach.


ROCKFON

Oferuje rozwiązania do sufitów i ścian, które pozwalają na kształtowanie akustyki każdej przestrzeni. Ich dźwiękochłonność i wysoka izolacyjność akustyczna pozytywnie wpływają na komfort wewnętrzny pomieszczeń. Produkty ROCKFON nie tylko spełniają surowe wymagania w obszarze akustyki, ale również charakteryzują się wysoką odpornością ogniową, podnosząc poziom bezpieczeństwa pożarowego.


ROCKPANEL

Zajmuje się produkcją przyjaznych dla środowiska płyt do okładzin zewnętrznych ze skalnej wełny. W konstrukcjach wentylowanych płyty zapewniają ochronę izolacji cieplnej przed warunkami atmosferycznymi zarówno w nowych, jak i remontowanych budynkach. Zastosowanie tych produktów pozwala na stworzenie unikalnej elewacji, spełniającej funkcję zarówno praktyczną, jak i estetyczną.


Skontaktuj się z nami