Jury

W skład jury wchodzą:

Zbigniew Reszka - przewodniczący JURY


Pełnomocnik Zarządu Głównego SARP, Prezes ARCH-DECO Sp. z o.o.,
założyciel Twórczości Architektonicznej w Gdańsku

Leszek Horodyski

Architekt IARP


Laureat nagród i wyróżnień w konkursach architektonicznych. Architekt- Koordynator Zespołów Projektowych. Właściciel Kancelarii Architektonicznej świadczącej porady z zakresu przepisów budowlanych i Prawa Autorskiego. Aktualnie członek Prezydium Krajowej Rady Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej.

Marian Fikus

profesor dr hab. architekt


Urbanista, planista Laureat Honorowej Nagrody SARP w 2008 r. Zdobywca przeszło 100 nagród i wyróżnień w konkursach urbanistycznych i architektonicznych, w tym 5 nagród w konkursach międzynarodowych.

Anna Bać

dr inż. arch.


architektka IARP, członkini SARP, od 2003 dr i adiunkt na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej, założycielka koła naukowego eko_studio i inicjatorka Zespołu Architektura Energoaktywna, opiekunka licznych laureatów i uczestników konkursów studenckich, propagatorka architektury zrównoważonej. Autorka publikacji m.in. z zakresu efektywności energetycznej i projektowania zintegrowanego.

Piotr Pawlak


Absolwent Politechniki Łódzkiej, od 18 lat związany z rynkiem materiałów izolacyjnych, Kierownik Działu Doradztwa Technicznego ROCKWOOL – działu zajmującego się analizą, doradztwem i szkoleniami z zakresu energooszczędnego budownictwa i rozwiązań izolacyjnych, prezes BuildDesk Polska – firmy konsultingowej zajmującego się doradztwem i optymalizacją energetyczną.

Mirosław Jucha

Dyrektor Sprzedaży na Europę Środkowo-Wschodnią ROCKFON


Ekspert w zakresie budownictwa i materiałów budowlanych. Absolwent Politechniki Krakowskiej z tytułem MBA Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Skontaktuj się z nami

Masz pytania ?

konkurs@rockwool.com

Formularz rejestracyjny

Zarejestruj się


Organizatorzy